Montag, 1. Juli 2013

Gelinligim.....

Gelinligimi usta ve uzun yillardir (33 sene) bu ise hayatini adamis bir tasarimciya diktirdim. Ankarada yasiyanlar kesin tanirlar cünkü kendisi gazetelerde,tvlerde gündemde olan basarili bir tasarimci. "Hayallerinizdeki gelinlige ulasmak icin önce bize ulasin" basligi altinda gercekdende hayalleriniz ötesinde gelinlikleri adeta yaratiliyor. Siz sirf hayalinizi anlatin ve aninda cizilerek huzurunuza sunulsun. Bütün ekip güler yüzlü ve sempatik.Kendimi emin ellerde hissettim ve ilk adim atar atmaz iste bir gelinlik/moda evi böyle olmali dedim. Buradan tekrar Güler hanima, Esra hanima ve bütün calisanlara sonsuz tesekkür ediyorum.Facebook: Güler cer facebook
Adres: TUNALI HİLMİ CAD. 83 / 6 KAVAKLIDERE   CANKAYA/ANKARA
Telefon numarası : (0312) 468 78 97
İnternet sitesi :http://www.gulercergelinlik.com/

Gelinligimi göstermek isterdim fakat malesef sevdicegimden izin yok :(( okadar güzel bir gelinlik olduki sirf dantel ve inci taslarla islenmis kuyrugu metrelerce uzunda uzun ama sevdicegim nazar degecek diye cok korkuyor...Kommentare:

 1. canımm benim ben de merak ettim ama düğünden sonra gösterirsin belki:)
  eminim çok yakışmıştır
  sevgilerimle...

  AntwortenLöschen
 2. kesin süperdir:) merakla bekliyoruz

  AntwortenLöschen
 3. sabırsızlıkla bekliyorum bak şimdi merak ettim

  AntwortenLöschen
 4. balmumu_2.7.13

  Niye izin yok

  AntwortenLöschen
 5. Ankaraya yeni gelin geleceğimden yeri bilmiyorum ama çok merak ettim :) bizimde inşallah Ağustosta düğünümüz çok güzel telaşlar bunlar en güzeli de gelinlik seçimi sanırım:)

  AntwortenLöschen
 6. Mutlulukla giy gelinliğini :) Ben de merak ettim

  AntwortenLöschen

Yorumlariniz icin tskler :)